Dom dysponuje 112 miejscami dla kobiet i mężczyzn. Mieszkańcy mieszkają w 90 pokojach jednoosobowych (powierzchnia 20 m2)  i w 11 dwuosobowych (powierzchnia 30 m2). W pokoju dwuosobowym osoba, która zajmuje mniejszą część może korzystać z dużego pokoju, w którym znajduje się stół, meble oraz lodówka.

Wszystkie pokoje posiadają balkony oraz łazienki wyposażone w sedes, umywalkę i brodzik. Pokoje wyposażone są w tapczany i łóżka - w zależności od potrzeb zamieszkujących w nich osób, szafę wbudowaną w przedpokoju, regał, stolik, krzesła, gniazdo TV, telefony wewnętrzne. Wszystkie pokoje posiadają system przyzywowy. Dom nie zapewnia odbiorników TV w pokojach.

Dodatkowo na każdym z 3 poziomów znajdują się: 2 ogólnodostępne łazienki z wannami, 2 pomieszczenia kuchenne z kuchenką elektryczną, 2 pralnie wyposażone w pralkę automatyczną i miejsce do prasowania. Do dyspozycji mieszkańców jest również kuchenka mikrofalowa. Na parterze znajduje się pokój kąpielowy z zamontowaną  wanną z hydromasażem. Dla bezpieczeństwa naszych mieszkańców Dom wyposażony jest w sygnalizację p. pożarową podłączoną do monitoringu.

Na parterze w ciągu mieszkalnym znajduje się kaplica. W części ogólnej (na parterze) znajdują się pomieszczenia administracyjne, recepcja (czynna całą dobę), kuchnia, stołówka, kawiarnia oraz holl z ogrodem zimowym, basenem ozdobnym i kominkiem. Na drugim piętrze znajduje się punkt pierwszej pomocy (czynny całą dobę) w którym jest gabinet zabiegowy oraz sanitariaty i sala do ćwiczeń usprawniających. W części rekreacyjnej na drugim piętrze, znajdują się kominek, biblioteka dla mieszkańców, sala widowiskowa, kącik internetowy, pokój terapii zajęciowej, sala do gier cichych i muzykoterapii, która wykorzystywana jest również do innych celów jak: spotkania mieszkańców, rocznice, imieniny, itp.

<<Wstecz<<